Logistic Services Terminal

jest częścią  BEAST – Global Tool Company Sp. z o.o.,

… ale firma to przede wszystkim ludzie, którzy są jej najcenniejszą wartością. Stanowimy zgrany zespół doświadczonych, skrupulatnych, oddanych swojej pracy i godnych zaufania profesjonalistów.

Jesteśmy pierwszym i wiodącym w regionie lubelskim dostawcą usług logistycznych, nakierowanym na obsługę magazynową małych firm handlowych. Prowadzimy także regionalne składy towaru dla producentów. Z niektórymi klientami współpracujemy już od ponad 10 lat. To najlepsza rekomendacja dla naszej uczciwości, odpowiedzialności oraz szybkości działania.

Zjedź z obwodnicy Lublina (S12) zjazdem #13 w kierunku Centrum, znajdziesz nas po lewej stronie szosy 82 po 4 minutach jazdy do Lublina. Operujemy w magazynach z dużym placem manewrowym, a nasz obiekt posiada całodobowy dozór fizyczny. Jako „zaufany podmiot” Służby Celnej posiadamy certyfikat AEO, świadczymy usługi Agencji i udostępniamy klientom nasz magazyn celny.

Z racji naszego strategicznego położenia:

    • godzina jazdy do granicy UE,
    • na skrzyżowaniu ważnych szlaków handlowych,
  • przy obwodnicy Lublina,

specjalizujemy się w kompletacji przesyłek z wielu miejsc i przeładunkach typu „cross-dock” dla importerów i eksporterów towarów na Ukrainę.

Doskonale znamy specyfikę współpracy z klientami zza wschodniej granicy. Rozumiemy, że nie da się dokładnie określić czasu spędzonego na przejściu granicznym, więc traktujemy awizację dość elastycznie. Wiemy, iż najmniejsze niedociągnięcia w dokumentach mogą stanowić duży problem przy zgłoszeniu celnym towaru na Ukrainie lub Białorusi. Dlatego służymy naszą wiedzą oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w logistyce trans-granicznej i współpracy z Urzędem Celnym. Zdajemy sobie sprawę, jaki wpływ na ogólne koszty transportu ma właściwe wykorzystanie przestrzeni ładunkowej, dlatego nasi klienci nie „wożą powietrza”.

Mainport - Centrum logistyczne Lublin. Terminal Świdnik.

Jesteśmy otwarci i komunikatywni. Większość pracowników jest co najmniej dwujęzyczna. Mówimy po rosyjsku i angielsku. Ponadto porozumiewamy się w językach: ukraińskim, słowackim, czeskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, holenderskim, bułgarskim oraz serbo-chorwackim.
Stanowimy sprawdzony i synergiczny zespół ludzi dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Masz pytania?

Dzwoń lub napisz do nas. Rozwiążemy Twój problem!

Free Wi-Fi for clients.

Przeładunki Agencja celna Magazynowanie - Dojazd Lublin

BEAST GTC Sp. z o.o.

Zawieprzycka 8L

20-228 Lublin, Polska

KRS: 0000107313

log@globtc.com

tel: +48 81 746 82 24

Free Wi-Fi for clients.

GPS: 51.2598164;22.6293685

^